Służby, mafie i loże. Kiła i Jabłonowski.

Share
Embed
 • Published on May 28, 2018
 • Służby, mafie i loże czyli niepoprawny komentarz Takt.TV 28.05.2018)
  Krzysztof Lech Łuksza i Krzysztof Dzierżanowski komentują wydarzenia z końca maja 2018 r.
  - o zatrzymaniu Tommy Robinsona
  - aferze kiłaGate w partii JKM
  - debacie Jabłonowski - Maciejczuk

Comments • 138

 • Dabrowa Debowa
  Dabrowa Debowa 5 months ago

  Tom Robins nie jest przyjacielem Polakow. Nawolywal w Wielkiej Brytani do agresji przeciwko polskim imigrantom. Pamietacie ataki na Polakow? Polacy mu przeszkadzali!
  Przestancie wspierac Angoli, ci tchorze chcieliby napuscic Polakow przeciw muzulmanom! Wara od nas! A wy redaktorki przemyslcie w co nas chcecie wrobic!

 • OPTIMA Kancelaria Prawna Katowice

  Strazne

 • 1 1
  1 1 8 months ago

  "Rasiści"? Bo stawiali swój naród ponad innymi? To chyba cnota a nie wada, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę, że ich niby ""rasistowski" okres jest ich najświetniejszym okresem. Dzięki brytyjczykom mamy herbatę, Borobudur, asyriologię.

 • Zofia Zelan
  Zofia Zelan 9 months ago

  Uprzejmie wysluchalam co dwaj plotkarscy nudziarze gledza ,prawie do konca.

 • Zofia Zelan
  Zofia Zelan 9 months ago

  Te amatorki JKM musialy byc jakies desperatki, niewazne czy ladne czy brzydkie.

 • Arek Wiśniewski
  Arek Wiśniewski 10 months ago

  Muwimy partia , partie-a miało nie być partji , partie to inaczej mafie gówno w innym papierku , a tak wogóle panowie pierdolicie - klepu klepu ględu ględu.

 • Arek Wiśniewski
  Arek Wiśniewski 10 months ago

  W Wielkiej Brytanii protestowało i co z tego zostało ? -nic wielkie nic.

 • Barbara Zaborowska
  Barbara Zaborowska 10 months ago

  jak to w Polsce bywa gowno z perłami mieszacie...poznaj człowieku człowieka i wtedy z błotem go miejszaj albo wynos na ołtarze....wpisanie Jablonowskiego obok "kiły" TO TYLKO SWIADECTWO WASZEGO OGRANICZENIA
  i niestey pomimo pewnych zgodnosci
  słuchac Was panowie ---strata czasu
  notabene--przypomne tylko taka maksyme madra---obmarowac jest odwaga,miej odwage zweryfkowac i przeprosic...KIEDYS!

 • Michal W.
  Michal W. 11 months ago

  po czym poznac Zyda - ze nudzi .

 • dominik moskwa
  dominik moskwa 11 months ago

  Manipulacja Robinson jest brytyjskim nazista i to nie jest żart, nienawidzi wszystkich imigrantów również Polaków. Był już ostrzegany ze za zamieszanie w sądzie. Kolejne przeklamanie stream był z sali sądowej. A Sumlinski szmatka Pruszkowa

 • JP Bobcat
  JP Bobcat 11 months ago

  "Czy jest jakaś teoria spiskowa w którą nie wierzysz" - pytanie do Wojtka Olszańskiego - czyli to co mówi W. Olszański to tylko teorie spiskowe ? -- a panu redaktoru tak kazali ? - czy rzeczywiście tak myśli? Jak mamy cykora , to lepiej nie bierzmy się za dekonspirowanie "służb mafii i lóż" - bo to nie robota dla chłopców w krótkich porteczkach.

 • kris nowak
  kris nowak 11 months ago

  ogarniajcie Polske , kogo obchodza angielskie wyroki..?

 • Lucio Montano
  Lucio Montano 11 months ago

  Mikke to biznesmen, on nie chce sie dostac do sejmu.

 • j d
  j d 11 months ago

  Robinson jest parszywym sionista, tylko podburzajacym do ataku muzulmanow, ktorzy bialych wybija jak muchy ! niech go zarzna w kiciu !

 • Krzysztof Kwaśnicki
  Krzysztof Kwaśnicki 11 months ago +2

  Robinson? A niech zgnije w pierdlu! Jest to znany polakożerca, na YT macie film, gdzie klient drze łacha z cieżko pracujących w UK Polaków. A wy się podniecacie, że był na Marszu Niepodległości... Zrozumcie! On wykorzystuje Polaków tak samo jak kiedyś Churchill. Boże zbaw Królową, że zamknęła go w końcu w pierdlu. Zobaczcie sobie na YT: Racist & EDL leader Tommy Robinson - if the cap fits, wear it.

 • Jacek Żynel
  Jacek Żynel 11 months ago +1

  Kolejny palant który zakłamuje rzeczywistość... Ludzie starsi dawno zapracowali na swoją emeryturę ,dawniej nie było szarej strefy ani śmieciówek i zapracowali nawet na twoją darmową edukację,której jak widać nie potrafisz wykorzystać

 • Jacek Żynel
  Jacek Żynel 11 months ago +1

  Goście zdejmijcie te piżamy to może i senność audycji minie

 • Peter Masey
  Peter Masey 11 months ago

  Nie ważne w kontekście kompromitacji Jabłonowskiego czy Maciejczuk jest czy nie jest agentem. Wiemy już na 100%, że Jabłonowskie jest agresywnym idiotą z którym obecnie rozmowa to obciach. Sierow? KGB GRU, to twój bohater ? Paradoksalnie Maciejczuk ciebie Jabłonowski zdemaskował.

 • marek marek
  marek marek 11 months ago +1

  Mowicie o Stalinie ze zly itd ok zgadzam sie ale................
  Dzis pryskaja nas z gory niewiadomo czym, szczepia niewiadomo czym, zywnosc GMO , pszczól coraz mniej, w Palestynie w Syri gina ludzie
  Takich Satlinów mozna mnozyc....................... niestety innym sposobami ale nas niszcza

 • AntycznyWitek
  AntycznyWitek 11 months ago

  Sierow to wykonawca poleceń - rozkazu i polityki tow.Stalina!

 • Filip Kostrzewa
  Filip Kostrzewa Year ago +1

  Car Fiutin szykuje się do podpalenia Bałkanów i zaanektowania Białorusi, a wtedy Rosja stanie się już nawet NIE państwem tylko największym województwem nowego Związku Sowieckiego! Pora przestać chrzanić farmazony, zjednoczyć się i postawić SZLABAN DLA RUSKICH!!! Car Putin to GANGRENA! Jego dziadek był osobistym kucharzem Lenina, a później - także Stalina! Nie bez powodu o tym wspominam, bo wrócić należy do tego, kto stał za ojcem socjalizmu realnego jakim był Karol Marks. Jego mentorem był Mojżesz Hess, który w swojej filozofii chciał zastąpić osobistą relację do osoby Mesjasza kultem ZBIOROWOŚCI SPOŁECZNYCH. Inaczej mówiąc Hess był specem od Nauki o Społeczeństwie i chciał pozbyć się kultu Pana Boga pojmowanego według kultury judeochrześcijańskiej. I TĄ SAMĄ filozofię przejęli później takie osobowości jak Fryderyk Engels, Fryderyk Nitsche (autor utworów o człowieku rasy panów), a także Lenin czy Trocki. Ten ostatni zafascynowany filozofią Nitsche postawił wprawdzie nietrwały, ALE pomnik ku czci Kaina, czyli tego, który zabił Abla. Później tą samą filozofię przejął Stalin, tyle że w nieco zmodyfikowanej formie, gdyż rewolucję światową ograniczył do rewolucji do wewnątrz nowego superpaństwa ZSRR. Teraz car Putin dąży do tego samego, bo chce pokazać światu, że jego państwo czyli de facto ON jest jedynym gwarantem pokoju na świecie! Ludzie obudźcie się! Prędzej niż Chiny to znowu Polskę najedzie nowy Związek Sowiecki!!!

  • Filip Kostrzewa
   Filip Kostrzewa 11 months ago +1

   Car Putin też mieni się obrońcą chrześcijańskich wartości takich jak ta na twoim awatarze, a na serio wyszły ostatnio dowody, że Rosja miała swój udział w powstaniu ISIS!

  • Monarchy King
   Monarchy King 11 months ago +1

   Filip Kostrzewa głupoty mówisz.

 • Filip Kostrzewa
  Filip Kostrzewa Year ago

  Nie chcę nic mówić, ale sam mentor Kowalskiego Chojecki namawia do zawarcia sojuszu (na kolanach!) z Serbami, których z kolei ciągnie do Rosji cara Putina. Jest nagranie o tym na FB, tylko trzeba go poszukać! I tylko mi tu nic nie wmawiajcie w stylu, że nie wiem, co piszę. Wśród Serbów żyją antysemici i mordercy mający doświadczenie jeszcze z wojny w byłej Jugosławii. Tacy mafiosi jak Nemanya Ristić, czy Bratislav Zivković czynnie działali na rzecz Rosji cara Putina pomagając mu zaanektować Krym, a teraz te same bandziory zabijają cywilów na Donbasie!

 • misiekkkPL
  misiekkkPL Year ago

  Jak nie Korwin to kto KNP czy Braun? A może Zbysiu Stonoga

 • yvelsheene
  yvelsheene Year ago

  Kol. Dzierżanowski, natychmiast po czciwego idiotę Łukszę zlikwidować, inaczej on Koledze zlikwiduje program. Tak księżycowego dzieciństwa, kompletnej niedojrzałości intelektualno-politycznej i żenującego pseudomoralizowania, jakie zaprezentował p. łuksza - jak żyję 51 l. na świecie, nie słyszałem NIGDY. Toż prasówki Urbana Jerzego w l. l. 80-tych, w por. z tym przedszkolakiem specj. troski, były prawdziwą ucztą intelektualną ! Co do JKM, łaskawie spróbuję ciebie oświecić, szczeniaku: zupełnie zwyczajne, nie tylko w PRLight, zjawisko charakt. uaktywnienia się metod, środków i sposobów walki operacyjnej […], tuż przed wyborami samorz. (tuż, bo wlkie wakacje letnie odliczamy). "Bagatelizacja" przez JKM była rutynową reakcją odporową, świadczącą o jego doświadczeniu i wyrobieniu polit. Wokół każdej formacji JKM od tych "szatanów" aż się roi. Że pan, p. ł. tak sumiennie że w tempie żółwia błotn. dojrzewać raczy, to nie jest powód żebyś się pan pchał na forumy publiczne (od dom publiczny, mam na myśli YTuba) ze swymi 'rewelacjami', ktöre są b-dziej 'rewelacyjne' niż początki abecadła. Co do adremu/merituma to JKM też miał rację. Nie ma to nic wspólnego z partią ani polityką, tak czy in. tajemnice alkowy to cudze sprawy intymne i to trzeba uszanować, niezależnie od tego czy kończą się kiłą, syfem, czy świętością małżeńską Marii i Lecha K., zawszeDziewiców. U.K. a) Sąd rownież w PRLite może zakazać filmowania okolicy budynku sądu w szczególnych okolicznosciach, jest to zgodne z prawem, b) prawo prasowe nie jest żadnym prawem, c) dziennikarz nie jest świętą krową, d) TR nie jest dziennikarzem. Demokracja, nie Britannia = faszyzm, p. młody. Przysiąść fałdöw natychmiast, Czołem WP !

 • wojtaswrr
  wojtaswrr Year ago

  Chudy-osobiście lubi przebierańca. MASAKRA

 • Sebastian
  Sebastian Year ago

  Lubię Was słuchać, nagrywajcie dalej!

 • M G
  M G Year ago

  Ten pan rozprowadza klamstwa odnosnie tych 'cytatow'. Churchill nigdy nie powiedzial takich slow. Darwin tez tak nie powiedzial. Mysle, ze twoje zrodlo to jakies dresopatrio stronka nie umiejaca tlumaczyc z angielskiego na polski.

 • fantome fantomette
  fantome fantomette Year ago +4

  a jednak budzet polski ,stasc dac pieniadze na utrzymanie Ukrainy,Somalii Israelai nie wiem kogo jeszcze tylko brak funduszy dla rdzennych Poakow!Syberiacy sa trakowani w Polsce gorzej niz inne nacje!Polak musi udowodnic swoa polskosc zeby odzyskac polskie obywatelstwo natomiast innym nacjom polskie obywatelstwo przyznaje sie cipla raczka i taki kutas nie musi znac polskiego ,bo jest wygodny dla pseudoolskiego rzadu!Kazachski czy syberyjski RDZENNY POLAK musi udowodnc swoja polskosc a i tak rzad ma ich mocno w dupie bo beda to Polacy dbajacy o polski interes co nie odpowieda "polskiemu"rzadowi!Przyznaje racje temu rzadowi :po co sprowadzac "rebeliantow" do Polski?Polakow nalezy zlikwidowac w Polsce i to jest celem obecnych politykow!Dla innych nacji ten "polski rzad"prowadzi polityke otwartych rak" poniewaz oni im nie zagrazajaprzynajmniej do czasu obcokrajowca mozna odeslac do jego rdzennego kraju a co zrobic z Polakiem w Polsce?nIE MOZNA ICH WYRZNAC TO STOSUJE SIE"humanitarne" metodyi,:odmawia sie polskosci,preferuje emigracje,itp

  • recituli
   recituli 11 months ago

   To co napisałeś to kwintesencja tego co dzieje się na naszych oczach... :( .Ich plan to pozbyć się Polaków z Polski .

 • jew pacabra
  jew pacabra Year ago

  fajny odcinek. ja tam nie ufam ani maciejczukowi ani -nawet bardziej -jablonowskiemu.

 • JOLINAE
  JOLINAE Year ago +14

  Korwin 25 lat najmniej ma plany! Wielki Planista- powinni mu nadać taki tytuł i odznaczyć jakimś orderem!
  Zmienia tylko partyjki, ich nazwy, cele i planuje, planuje...!
  A jego głównym celem jest siedzieć na ciepłej posadce, brać kasę za nic nierobienie, coś tam chlapnąć w telewizorni i mieć święty spokój! To zwykły farmazon! Jak i te jego partyjki!

 • General Pinochet
  General Pinochet Year ago +19

  Poczytajcie troszeczkę o T. Robinsonie i przestańcie gadać głupoty , żaden angol nigdy nie będzie przyjacielem Polski!!!

  • Włoszek Jacek
   Włoszek Jacek 11 months ago +2

   Pinoczet
   Jankesi, to angolskie s...yny i polityka rzadów Rosji, czy USA nie bedzie przyjacielem Polski.
   Doddatkowo 35 % jankesów, to potomkowie Niemców , pewnie z 35 Angoli, na końcu i tak interes jednej lub drugiej grupy przeważy, ew. obecnie Israela jako Polonia jest minimalna i musi się całkowicie połączyć by coś wskurać.
   Ty zaś wybrałeś sobie za ekonomicznych doradców jankesów, zmień ten Nick na inny.
   Wiedz,że w niemieckcih konwentach , które rzadzą Niemcami narodowy komunista pije z narodowym faszystą do końca swojego życia. Mylisz narodowego z internacjonałem, wszystko wrzucasz do jenego wora, więc z racji,że wspierali Cię i narodowi komuniści z niemieckich Burschenschaftów w Chile , jesteś czerwony, jak nie rozumiesz , to nic nie zrozumiesz.
   Jesteś dwulicowy, Twoj Nick , to jakieś nieporozumienie.
   Nie pitol mi o tym,że to jest jedno i to samo. Mają sukcesy i od 200 lat rozwój Niemiec jest wiodczny na każdym niemalże etapie ich istnienia pod ich wodzą, to oni nie Bismarck dokonali zjednoczenia Niemiec.

  • General Pinochet
   General Pinochet 11 months ago

   Logo EDL
   English Defence League (EDL, z ang. Angielska Liga Obrony) - brytyjska organizacja uznawana za skrajnie prawicową[1][2][3][4][5], zajmująca się organizowaniem ulicznych protestów przeciwko islamowi, prawu szariatu oraz ekstremizmowi islamskiemu[6][7][8][9]. Nietypowo dla organizacji skrajnej prawicy, zabiega o szersze poparcie (w jej skład wchodzą m.in. sekcja gejowska i żydowska). Podczas demonstracji ścierała się czasem z członkami antyfaszystowskiej organizacji Unite Against Fascism (UAF)[10]. W 2009 członkowie ugrupowania zorganizowali "patriotyczny marsz" podczas którego przeszli przez dzielnicę muzułmańskich imigrantów demolując ulice i sklepy[11].
   W dniu zamachów przeprowadzonych przez zwolennika skrajnej prawicy Andersa Breivika członkowie ugrupowania zaatakowali meczet w mieście Luton w Anglii Dochodzenie przeprowadzone przez dziennikarzy dziennika The Guardian w 2010 roku wykazało, że EDL jest finansowany przez biznesmenów wspierających ruchy faszystowskie w różnych krajach. Strony internetowe EDL są administrowane przez dobrze znanych aktywistów neofaszystowskich. EDL utrzymuje kontakt z różnymi ugrupowaniami europejskiej skrajnej prawicy, kontaktowało się także z Andersem Breivikiem[12][13]. Ugrupowanie często kojarzone jest z neonazizmem[14].
   Działacze ugrupowania starli się z policją podczas zamieszek w Londynie we wrześniu 2011 roku, podczas wiecu ugrupowania zatrzymano Stephena Lennona, przywódcę ugrupowania

  • Krzysztof Kwaśnicki
   Krzysztof Kwaśnicki 11 months ago +1

   Si, mi General! Mnie śmieszy jak teraz jojczą ze polakożerca Robinson siedzi. Angole zawsze dymali polactwo koncertowo ale z Robinsonem to majstersztyk.

 • leon kaczmarek
  leon kaczmarek Year ago +1

  Panowie oto wasz olszański !
  Jabłonowski to morderco kobiet i dzieci - zapytajcie co robiłe w Afryce ???? ten bydlak !!!
  Ja nienawidzę jabłonowskiego bo to najemnik z Legii Cudzoziemskiej i tzw. jebany rycerz XI Krucjaty masz poczytaj -
  oto najnowsze zdjęcie olszańskiego/jablonowskiego jak był w legii cudzoziemskiej w latach1985/6-1992/3 facebook.com/photo.php?fbid=223082881771437&set=p.223082881771437&type=3&
  theater - to morderca bandzior najemnik i członek XI Krucjaty z której został wysłany do LE - te informacje o olszańskim są na fejsie Żebrowskiego - rozjebcie jablonowskiego jak to wyjdzie do swiadomoscci ogółu to jest po tej ruskiej kurwie i mordercy kobiet i dzieci z Afryki
  Ten chuj jabłonowski to najemnik z legii cudzoziemskiej to bandzior i morderca śpiewa tak ru-clip.net/video/Yo4ZeVyg6Qg/video.html a LE śpiewa tak ru-clip.net/video/DwfLHfTWGVg/video.html - i tak ru-clip.net/video/fW5YF9Ri8xM/video.html a tak hitlerowcy ru-clip.net/video/EFL4lN43OLM/video.html my go już zgłosiliśmy do prokuratury to morderca jest on doprowadzi do rozlewu krwi - to naziol faszysta - olszański to najemnik z Legii Cudzoziemskiej - jest w spisach Lep1 1986-1992 u Żebrowskiego na fejsbuku zamieszczono jego zdjecie - to morderca to bandyta jest facebook.com/photo.php?fbid=117634418982951&set=p.117634418982951&type=3&theater - puścił farbę wiele razy , śpiewał kamratowi jebanemy pieśń żałobna legionistów LUDZIE NIE BĄDŹCIE ŚLEPI !!!!!!!!!!!!!!!!! Tropie Olszańskiego jak tylko się pokazał u Sendeckiego w czasie Mundialu 2012 i jebał naszą drużynę, zresztą była chujowa. Tropię go byłem na kilku spotkaniach z nim. I dziś wiem i czuję, że to bandzior!!! A jak tylko powiedział, że ma kolegę w LE, a po tym filmie ru-clip.net/video/47cxnGn2IXE/video.html już wiedziałem, że coś jest na rzeczy . I oto olszański morderca i najemnik z LE - figuruje w 1REP i 6 REP w latach 1986-1991/2 jako Alexander Jablonowski ludzie wygrzebali z ewidecji LE, na lewo za kasę wydostali koledzy z ruchów antyfaszystowskich, a TO znalazłem u Leszka Żebrowskiego na facebooku, człowiek znalazł facebook.com/photo.php?fbid=117634418982951&set=p.117634418982951&type=3&theater . On się porusza jak te wszystkie skurwysyny z LE tego nie można się pozbyć po 5 letnim kontrakcie bo on ludzi zabijał - to bestia jest my normalni ludzie nie mamy z nim szans.Zapytajcie olszańskiego oto!!!! Zapytajcie tego chuja bolszewika i faszystęę bo onkurwysyn jest w stanie zrobić taka rozpierduche on do wojny domowej prowadzi !!!! Zapytajcie go czy był w LE czy nie !!!!!!!!! Ludzie jestescie idiotami! Olszański to szkolony przez faszystów zNSZ Brygady Świetokrzyskiej gnojek. Szkolony całe lata od łebka, to musiały być wyjątkowe kurwy i finansowane z Urugwaju. Może to byli mordercy z Organizacji Toma ? Olszański wychowywał się w Lwówku ŚL. pod PGRem Rakowice w takich miejscach ukrywali się bydlaki z nsztu. Olszański to narodowykomunista, to wychowanek paxu. Tam na dolnymśląsku były silne struktury paxu . On zniknął z Polski właśnie w 1985 po pożarze Teatru Narodowego ! On tam kurwa grał ten szmirus jebany. Do Legii Cudzoziemskiej go przyjęli bo Legia miała wtedy kontrakty szkoleniowe z różnymi podejrzanymi organizacjami... za kasę...wtedy była nagonka na Legie i gadano nawet aby ja rozwiązać. To nie Sendecki jest groźny to Olszański jest groźny. Kurwa wylazł kutas z zera i jest gwiazda i co on proponuje - czysty faszyzm. Nigdy chuj o piaseckim ani słowa nie pierdnął - niech kurwysyn poda nazwiska swoich nauczycieli nawet te fałszywe jak mówi - nie kurwysyn poda, zmuście chuja ! Bo sie okaże ze jego chuje były w paxie. I mamy go.A skąd jabłonowski przy wałęsie ? takie zero. On jest sprawny bydlak w reżyserii i szybki jest. W Bydgoszczy rezyserował pod pseudonimem spektakl "Zabić nie zabić" i pod pseudonimem grał !!!!!! ru-clip.net/video/eCDcI55QIj8/video.html !!!!! jaki chuj schowany stale . MUSIAŁ DOSTAC ROZKAZ ABY WYJŚĆ !!!! a tu z pisarzem tej sztuki ru-clip.net/video/d0zB_EynMn8/video.html i tu ru-clip.net/video/72Ee0coTS14/video.html olszański jest bardzo groźny. On ma doświadczenie i bardzo duże i rozmawiałem z kolegami jego z roku z PWST w Krakowie - powiedzieli, ze to wariat -w czasie awantury z dziekanem wydziału wyrzucił szafę z jego gabinetu w 1982 roku i włos mu z głowy nie spadł ! A to dlatego milczy bo mu grozi pierdel ru-clip.net/video/wKDjURspPZ0/video.html

  • leon kaczmarek
   leon kaczmarek 8 months ago

   Jestem polskim Żydem, ojca mam Polaka. Coś ci nie pasuje ? A może jesteś polska faszystowską świnią jak większość z was tu piszacych ? Damt sobie z wami radę !

  • leon kaczmarek
   leon kaczmarek 8 months ago

   Jestem polskim antyfaszystą

  • Zofia Zelan
   Zofia Zelan 9 months ago

   ty kaczmarek z jakiej nacji jestes?

  • leon kaczmarek
   leon kaczmarek 11 months ago

   masz to jest zdjęcie olszańskiego z 1991 leokaczmarek.cba.pl/29790687_223082881771437_537988795107041680_n.jpg

 • Dominik Pasek
  Dominik Pasek Year ago

  Śmieszni mali panowie ale ta powag, modrość i doświadczenie.

 • y yyy
  y yyy Year ago

  Nagrywajcie regularnie!

 • Marcin Dabrowski
  Marcin Dabrowski Year ago +5

  Przecież widać było że Jabłonowski robił wszystko żeby nie było merytoryki

  • Fred Falls
   Fred Falls 11 months ago +1

   Jak widać prymityw tylko bluzgać potrafi. Nie warty jesteś buraku nawet splunięcia.

  • Fred Falls
   Fred Falls 11 months ago

   @Aleksander Jabłonowski
   Trochę kultury prymitywie!

 • allQaab
  allQaab Year ago

  Relatywizacja... Za dużo jej panowie.. Z Was tacy antysystemowcy co se na YT pogadacie...

 • erica hase
  erica hase Year ago

  Elton John wychowuje z mezem 2 synow . sa wzorem rodziny. zostal pasowany na "" Sir "" . Nie chce zagladac nikomu do lozka i patrzec Kto kogo robi szczesliwym

 • Czeslaw R
  Czeslaw R Year ago +15

  PRZEJZALEM WAS NIBY TUTAJ TAKIE PRAWICOWSE POGLADY ALE TAK NAPRAWDE TO JESTESCIE LEWACKIE K....Y MAJACE ZA ZADANIE ZDYSKREDYTOWAC PRAWDZIWYCH PATRYJOTOW JAK JABLONOWSKI CZY BRAUN SMIERDZICIE NA ODLEGLOSC

  • Slavic Warior
   Slavic Warior 11 months ago +1

   ten po prawej chudszy jest w porządku. Ten grubszy po lewej taki śliski podśmiechujek.

  • Marek Kowal
   Marek Kowal 11 months ago +4

   Czeslaw R dokładnie mam takie same zdanie

  • sssiiieeerot
   sssiiieeerot Year ago

   Czeslaw R każdy kto powiela ruską narrację ,,że Krym jest rosyjski" to ruski troll agent wpływu, albo zwykły idipta! Czy normalny wykształcony Polak mógłby się cieszyć że Rosja znowu napada na słabszego sąsiada pod pretekstem ,,banderyzacji" którą sama po cichu wspomaga, żeby jakiś pretekst był do destabilizacji Ukrainy!

 • Jeden Milion
  Jeden Milion Year ago +2

  Ciekawie jak te dwa ciołki z okienka żyją moralnie? Gdzie koorfa obrączki? Co świentożki?

 • Jeden Milion
  Jeden Milion Year ago

  Jaki sentyment? Brytole to są bracia Smoki = Wenedzi! Całe POmorze to Smoki! Zobaczcie scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/27629294_1720855981310655_748168065161530882_o.jpg?_nc_cat=0&oh=53709bed16f05e56c7dc7948534d4d25&oe=5B7D3366
  oraz to
  ru-clip.net/video/gaN1B7vkFOk/video.html

 • Daro Skwarek
  Daro Skwarek Year ago

  Nieważne kto na kogo głosuje ale ważne kto liczy głosy. Jak można chodzić na wybory, gdy wystarczy, że "przypadkowo" upadający długopis sprawdzającego zrobi znaczek na formularzu i głos jest nieważny. Ludzie macie taką siłę. Wystarczy nie uczestniczyć w tym cyrku. Kto ich wybierze? Nie będzie kworum. Sami się nie wybiorą. Za mało ich. Dopóki wybory nie będą jawne!!! lepiej na nie nie chodzić.

 • Asia Zuzasia
  Asia Zuzasia Year ago +1

  Panowie ,skąd wy macie takie wiadomości??!! Reżyser świetnych filmów Grzegorz B.chorym wenerycznie seksoholikiem??? Tak sie składa ,że Grzesiu B.jest ideowym pracocholokiem z obłędem posłanniczym,.Był kilkanaście lat zwiazany z panią Joanna Cz.po czym ożenił sie z montażystką Aleksandrą G..Jest postawny,wysoki ,megainteligentny erudyta i to panie marzyć o bliższym kontakcie z GB.(2 z nich nawet sie o niego mało nie pobiły)

 • Reksio-Kleksio
  Reksio-Kleksio Year ago +20

  Tak ciężko rozszyfrować prymitywnego kryptobanderowca T.Maciejczuka - USraelskiego zaprzańca?

  • Asia Zuzasia
   Asia Zuzasia Year ago +3

   A ja myślałam ,że on jest nasz Polak,huligan i zabijaka.On w tej Rosji obrażał i prowokował ruskich w ich tv,rwał się do bójek i bił się z nimi na wizji!!I najgorsze to to robił jako..Polak!?

 • Adam z Malinowic
  Adam z Malinowic Year ago +1

  Wreszcie ..feministki ..dostały ..Prezencik ...Od ...Umiłowanych ..Prowodyrów ....PO/ PiS--Jarczykowskich ..Przywódców ---Wybrańców...Aj,Waaaj!!!!!!!!.....Mamy ...RAJ....No nie, że....Hej!!!!!!

 • LeRoi715
  LeRoi715 Year ago +7

  Panie Krzysztofie a gdzie jest ten piesek ? czy ma juz fryzurke do swego rodowodu? Pokazac prosze pieska?
  Dlaczego czepiacie sie Olszanskiego ktory zrobil dobra robote z tym ruchem narodowym i poderwal nasza Mlodziez do idei tak pieknej ze serce sie raduje a oczy zamglaja sie ze wzruszenia ....
  Cheers!!

  • TAKT. TV
   TAKT. TV  Year ago

   Nagrywaliśmy w lesie. Tam psy ( nawet malutkie) mają zakaz wstępu. Pozdrawiam :)

 • Razdwatrzy
  Razdwatrzy Year ago

  Największa siła wolnościowa w tym kraju to woda, ogień i powietrze, reszta "wolnościowców" którzy mają coś do powiedzenia, czy pokazania, to zazwyczaj nieźle opłacane pacynki.

 • Komentarz Polityczny live

  Niemożliwym jest kontrolować kto wchodzi do partii i co robi, reagujecie histerycznie i niestety gazeta osiągła co chciała czyli odciągnięcie elektoratu. Mnie interesuje program i idea, a ludzie to najsłabsze ogniwo każdej maszyny, ludzie odchodzą i wywołują skandale.

 • Maciek K
  Maciek K Year ago +3

  Jak można komentować godzinną debatę, której się oglądało 20 minut? PS. Maciejczuk się jasno określił, że nie jest Ukraińcem, ale Polakiem.

  • Zofia Zelan
   Zofia Zelan 9 months ago

   Podszywa sie pod Polaka, ukrainski prowokator.

  • jan kowalski
   jan kowalski 11 months ago

   Synku , z czym do ludzi?

  • Maciek K
   Maciek K 11 months ago

   Dzieciaku, co ty wiesz...

  • jan kowalski
   jan kowalski 11 months ago

   A co? Zydufki lepsze? Nie musisz nawet spodni zdejmować , już wszystko wiadomo

  • Maciek K
   Maciek K 11 months ago

   Ha ha ha.. oszczędne i gospodarne. :)))

 • Robert Wolny
  Robert Wolny Year ago +6

  Róbcie tygodnik. Dobrze się słucha i ogląda fajny plener.

 • Jarosław Słowik
  Jarosław Słowik Year ago +1

  Wygląda na to, że posłowie z UPR, głosują tak, jak PiS sobie życzy. I tu można by upatrywać przyczyny braku tworzenia większych struktur w regionach, gdyż może być tak, że planują dołączyć w przyszłych wyborach parlamentarnych do Zjednoczonej "Prawicy" jako kolejne ugrupowanie lub będą startować bezpośrednio z list PiSu. Tak czy siak, ich posłuszeństwo wobec pis im (4 osobom ) finansowo się opłaci, ale czy środowiska tego nurtu coś zyskają? wg. mnie, to raczej nic.

 • markez
  markez Year ago +8

  Korwin to stary MASON !

 • misiek671
  misiek671 Year ago +5

  anglia jest wrogiem polski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Krzysztof Sam
  Krzysztof Sam Year ago +4

  Braun z maciejczukiem pany wy tez sie zblazniliscie .To troche ponizej pasa Brauna .Kolo ktory byl w jakims otwartym dialogu potem na ukrainie z aidarem i z tvn-uwka zalewska (wczesniej ukrainskie expresso) potem kanaly z zydowskimi prezenterami rosyjskimi jak norkin ....dajcie spokoj ....(gdzie Rzym a gdzie Krym).

 • ROBERT BOB
  ROBERT BOB Year ago +3

  KLAMCY I MANIPULATORZY... POKAZCIE DOKUMENTY, ZE KORWIN NIE MOZE UZYWAC NAZWY WOLNOSC. RESZTY SZKODA KOMENTOWAC NAWET...

 • †Melkor Szatanik
  †Melkor Szatanik Year ago +5

  teraz korwin będzie się kojarzył z chorobami wenerycznymi ciekawie ile kobiet te które zaraził kuc przesionkneły jego poglądami :D

 • Małgorzata Skrońska

  A inne partie są kryształowe !?

 • Commodore 64
  Commodore 64 Year ago +7

  Partię Wolność dobija przekora pana Janusza i rozluźnienie moralne. Tylko oni mogą się ewentualnie dostać samodzielnie do sejmu. Boże, uzdrów polską prawicę...

  • Ujdul Ujdaae
   Ujdul Ujdaae Year ago +3

   Jeśli dostaną się do sejmu, to wiesz co jedynego uda im się przeforsować? Wpuszczenie jeszcze większego zachodniego kapitału :/ I będą wspierać niszczenie polskich sektorów gospodarczych w imię jakieś wymyślonej przez Guru Korwina ideologii. O, może jeszcze trochę pokrzyczą na socjalistów z PiS i skrytykują wysokie podatki, ZUSy i rozdawnictwo kasy dla nierobów. Ale to się skończy na krzykach.

  • Bea Ska
   Bea Ska Year ago +1

   Pobożne życzenie eh

 • Kozioł
  Kozioł Year ago +6

  "Odcięcie i potępienie!!!" Każda inna partia, ale p. Janusz ma zdrowe podejście: to jest ich prywatna sprawa!!! Panowie skoro tego nie rozumiecie, to nie bierzcie się pouczanie innych jak mają żyć. Oburzeni? Czym? Kolejną prowokacją z Berlina … FAKT!!!

  • Lew Kamienny
   Lew Kamienny Year ago +1

   Leszczyk dowiedział się, że jest tryprem i zaczął się leczyć a dziewczynom nie powiedział. Korwin wyhodował SMIONA MOLA!

 • Pilnuję Polski
  Pilnuję Polski Year ago +6

  A co do debaty to Maciejczuk moim zdaniem wypadł lepiej. Śledzę fb i twittera Maciejczuka, zamieszcza tam dużo ciekawych informacji. Dobra odtrutka na powszechną prorosyjskość na narodowej prawicy. Jak kogoś szkaluje Sputnik to dla mnie plus dla tej osoby.

  • Zofia Zelan
   Zofia Zelan 9 months ago

   Nieprawda, ogladalam debate. Maciejczuk byl bezczelny, Jablonowski merytoryczny i mial i tak duzo cierpliwosci do tego ukrainca.

  • Zofia Zelan
   Zofia Zelan 9 months ago

   sssiiieerot czy jak ci tam: brednie wypisujesz, masz szczescie ze ktokolwiek te twoje bzdurki usiluje czytac.

  • Zofia Zelan
   Zofia Zelan 9 months ago

   To ty obrazasz, zwolenniku bezczelnego ukra maciejczuka

  • zielony ludzik
   zielony ludzik 11 months ago

   i tak otwarcie się do tego przyznajesz? chociaż no fakt, sam stwierdziłeś że jesteś idiotą z iq poniżej normy.

  • sssiiieeerot
   sssiiieeerot 11 months ago

   zielony ludzik haha kolejne troll konto jakiegoś ruska albo pożytecznego idioty z IQ poniżej normy...

 • Pilnuję Polski
  Pilnuję Polski Year ago +7

  Dla mnie Korwin również jako lider jest skreślony a środowisko skompromitowane, na pewno nie zmarnuję swojego głosu na ten cyrk. Sami zresztą powiedzieliście, totalna amatorka i kompromitacja z nazwą. Tam wszystko gnije od środka, trochę wartościowych ludzi i slogany, nic ponadto, tak zawsze było i będzie. Dla Korwina to odpowiada.
  Ja nie życzę Korwinowi żeby miał w Polsce na cokolwiek wpływ, ludzie mu podobni tak ale nie on osobiście.

 • e s
  e s Year ago

  Chłopcy miło was posłuchać ale ogarnijcie to jakoś technicznie.

 • sssiiieeerot
  sssiiieeerot Year ago +4

  Maciejczuk nowa nadzieja ruchu narodowego.

  • sssiiieeerot
   sssiiieeerot Year ago

   penetrus haha jak ty się znasz na ruskim prawie! Widać zabolał was ten Polak, co? U was w tym wyreżyserowanym talk show przy milionach ruskich widzów powiedział, że Rosja to kraj biedoty i Rosjanie żyją w GÓWNIE, hahah. Dlatego FEB dało mu ten zakaz wjazdu o ltóry, na Sputniku nawet pisali. Hahah no Popatrz ten którego nazywasz szpiegiem ruskim, dostaje zakaz wjazdu do Rosji i na Ukraine za krytykę banderowskiego gówna! A ten o którym mówisz ,,Polak"- Pis,orski jakoś w majtkach przemycał pieniądze z Rosji...tak samo Jabłonowski...jego córka dostała kasę za udział w propagandowym filmie.
   Jesteś najgłupszym trollem ruskim jakiego spotkałem...zaraz ci błąd pokaże, jedno zdanie po rusku napisałes....hahha jak szef zobaczy to kopijek mniej dostaniesz...hahah ile na nowego iPhone musisz pracować?

  • sssiiieeerot
   sssiiieeerot Year ago

   penetrus do FR ma zakaz wjazdu na 30 lat! Sprawdź sobie, a potem szczekaj...zakaz od FSB...bo jego teksty w ruskich programach, takie jak ,,Rosjanie żyjecie w gównie" ( prawda skoro ponad 50% Rosjan nie ma kibla w domu i chodzi srać do sławojki) zostały uznane za zagrożenie dla FR. Zakaz wjazdu na 5 lat dostał od Ukrainy, za krytykę banderyzacji tego kraju. Powiedział że albo koñczą z tym gównem banderowskim, albo mogą się pożegnać z UE i NATO!
   Hahah i po tym upieraniu się że Krym jest ruski rozpoznać można ruska na naszych forach! ŻADEN KRAJ NIE UZNAŁ ANEKSJI KRYMU PRZEZ FR! tylko ruscy się cieszą.....oj boją się nas...nie mamy znowu co żreć oprócz sała i wódy ale co tam....
   Mężczyźni w Rosji zdychają zanim osiągną wiek emerytalny ale co tam....milion Rosjan ubywa co roku z Rosji ale kto by się tym przejmował...i właśnie Maciejczuk to Rosjanom w tych ich ruskich TV wprost opowiadał stąd ten zakaz wjazdu od FSB na 30 lat!
   Z niego ty robisz agenta...a z prawdziwego ruskiego lizodupa Olszańskiego, którego córka już pieniądze dostała a on gardłuje ,,tak Krym je ruski" robisz ....narodowca Polaka...hahahaha typowa zagrywka trolla!
   Żaden Polak nie poparł kradzieży Krymu przez ruskich! Bo ich nie lubimy, co najwyżej wielu Polaków ma w dupie.....ale żaden Polak nie będzie pruł ryja gadając ,,Krym jest rosyjski" to oznaka że mamy do czynienia z ruskim trollem !!!
   Zresztą czy to w pracy, czy na studiach, czy w tramwaju...nikt jakoś nie głosi takich tez że Krym jest ruski...tylko w internecie można spotkać to ruskie propagandowe gówno!

  • sssiiieeerot
   sssiiieeerot Year ago +2

   penetrus tak, tak przez fachowców jest uważany, jest wynajętym aktorem, szpiegiem Putina i właśnie za to dostał zakaz wjazdu do FR na 30 lat! Haha po prostu powiedział wam kilka słów prawdy, np takiej, że żyjecie w gównie co każdy rusek potwierdzi i zaczął być niebezpieczny dla Rosjan! Za to wychwalający ruskich, mówiący że Krym jest ruski Olszański to nie agent? HahahPenetrus widzę od rana w pracy komentarze piszę

 • Bea Ska
  Bea Ska Year ago +7

  A cóż to za prowokacyjno- ubliżające zestawienie w tytule, panie Dzierżanowski? Nie przesadził pan szanowny?

 • martinuseques
  martinuseques Year ago +9

  Dajcie już spokój z tym pseudokonserwatystą Krulem. To sabotażysta i utopista. Rozmawianie o tym człowieku w kontekście sensownej partii politycznej jest nonsensowne. Pobudka Grzegorza Brauna jest znacznie lepszą alternatywą. Trzeba będzie się postarać o zarejestrowanie Pobudki jako partii politycznej.

 • martinuseques
  martinuseques Year ago +9

  Co do rasizmu Brytyjczyków czy brytyjskiego szowinizmu - zdecydowanie gorsi są Żydzi, ale trzeba przyznać, że to Anglosasi wymyślili Ku-Klux-Klan, apartheid, szerzyli kalwińską wiarę w Ameryce, a brytyjskie elitki podobno nadal pielęgnują swoje nadęte ego, żonglując swoimi arystokratycznymi tytułami.

 • martinuseques
  martinuseques Year ago +6

  Chodzi rzecz jasna o to, żeby poważnie przestraszyć resztę brytyjskiej prawicy. Kto zaryzykuje zwykłe nagrywanie wideo dla 13 miesięcy niewoli?

 • Piowel elpiwo
  Piowel elpiwo Year ago +3

  Również byłem zniesmaczony Marcinem Rolą, ale muszę przyznać, ze jestem pod wrażeniem jego pracowitosci. chyba czas go znów wspomóc...

 • am84
  am84 Year ago +4

  Gdzie jest rozwiazanie zagadki?

 • am84
  am84 Year ago +20

  TYLKO RUCH NARODOWY !!!

  • Maya May
   Maya May 11 months ago

   TYLKO RUCH NARODOWY

  • misiekkkPL
   misiekkkPL Year ago

   am84 uderz uderz w kapitalis

  • Jerzy Jaskólski
   Jerzy Jaskólski Year ago +1

   Trudno się nie zgodzić

  • wentyl w
   wentyl w Year ago +1

   W podstawowych potrzebach państwa na pewno nie ma żadnego socjalu. Ach, że takie truzimy trzeba tłumaczyc nawet ludziom po naszej stronie...Gdzie miałaby przebiegać ta granica solidaryzmu i kto miałby ją ustalać?
   Dbanie o interesy narodu to zostawienie mu jego owoców pracy. Kto komu zabrania się dzielić swoim? Wręcz przeciwnie, dawaj jak najwięcej, ale ze swojego> i tutaj cytując mistrza michalkiewicza: "Jezus mówił daj, a socjalista mówi bierz".
   Od zarania dziejów nie było żadnego socjalu, a ludzie mimo tego sobie pomagali, bez ingerencji urzednika. Ludzie maja w sobie chęc do dzielenia, a zlikwidowanie ucisku viskalnego umoziwi zwiekszenie tego działania.